Ürünler

Bakır Bara

  SARMAKİNA A.Ş.

  Müşterileri taleplerine hızlı bir şekilde yanıt verebilmek için farklı genişlik ve kalınlıklardaki bakır bara stokta hazır bulundurulmaktadır.

  Bakır/alüminyum baralar müşteri resimlerine göre imal edilmektedir. Müşteri talebine istinaden ürünler kalay, gümüş veya nikel kaplı bara olarak imal edilebilir.

  Üretilen baralar, transformatör üreticilerine hızlı, basit ve ekonomik çözüm sunmaktadır. Son yıllarda yenilenebilir enerji sektöründe de bakır bara kullanımı hızlı birşekilde 

  yayılmaktadır. Özellikle rüzgar türbini imalatında bakır tel yerine LDM teknolojisine geçişle birlikte bakır baralar daha ekonomik ve zaman kazandırdığı için tercih edilmektedir.

  BAKIR BARA TERCİH EDEN MÜŞTERİLERİN AVANTAJLARI

  Baralar kullanıma hazırdır.

  Firmalar stok maliyetleriyle uğraşmazlar.

  Hızlı ve zamanında teslimat.

  TEKNOLOJİ

  LEAN projesi kapsamında üretim sistemlerimizi devamlı olarak gözden geçirip, daha hızlı ve daha düşük maliyetli üretim yapmamızı sağlayacak ekipmanlar için yatırımlar yapmaktayız.

  Stratejimiz müşteri talebi ürünlerin ilk olarak kalitesini sağlamak ve sonrasında daha düşük maliyetli imalat gerçekleştirmemizi sağlayacak yöntemler araştırmaktır.

  İmalatımızda son teknoloji testere,  pres, cnc punch makinesi , cnc bükme makinesi , cnc dik işlem merkezi ve MIG kaynağı kullanılmaktadır.

  KALİTE KONTROL

  İşlenmiş bakır lama elde etmek amacıyla temin edilmiş olan bakır baralar öncelikle elektrik iletkenliği , sertlik testi ve yüzey pürüzlülüğü testinden geçmektedir.

  Daha sonra işlemek amacıyla üretim hattına alınan hammaddeler  imalatın her aşamasında kontrol edilmektedir. Amacımız, kalite yönünden müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

  İmalatı tamamlanmış olan bakır bara 3D CMM ölçüm merkezinde ölçülerek teknik çizime uygunluğu onaylanır.

  ÜRÜNLER

  Bakır Flex Baralar

  Bakır flex baralar (0,10-1,00) mm kalınlıklarında Cu şeritlerden üretilir. Bir araya getirilen şeritler, temas alanlarından kaynatılarak birleştirilir. Ürünler müşteri resimlerine göre çeşitli formlarda üretilebilir.

   

  Bakır / Alüminyum Baralar

  Bakır / Alüminyum baralar müşteri resimlerine göre, en son teknoloji kullanılarak imal edilir.

  Bakır Plakalar

  Bakır plakalar müşteri resimlerine göre, en son teknoloji kullanılarak imal edilir.

  Bakır Çubuklar

  Bakır çubuk bükme, dövme, delme gibi farklı işlemler uygulanarak imal edilir.

  Büzüşebilir Hortum İzoleli Yassı ve Yuvarlak Bakır Bara

  SARMAKİNA A.Ş. müşteri talebine ve resimlerine istinaden büzüşebilir hortum izolasyonu gerçekleştirmektedir.

  Büzüşebilir hortum izolasyonu, yassı ve yuvarlak bakır ve alüminyum baralara uygulanabilmektedir.

  BAKIR BARA VE İZOLELİ BAKIR İLETKENLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN YENİ MARKAMIZ OLAN SAR POWER SİTESİNİ İNCELEMELİSİNİZ.SİTEYE ERİŞİM İÇİN AŞAĞIDAKİ LOGOYA TIKLAYINIZ.

  Copper Busbar

  bara.jpg